Bahsine Gezisi

Bahsine Gezisi, Karadeniz Bölgesindeki güzel deniz manzaraları ve tarih ile örtüşen birçok güzellik arasında yer almaktadır. Her yaştan ziyaretçi için, her anlamda eşsiz deneyimler sunan bahsine gezisi, bir haftalık muhteşem bir turun keyfini çıkarmanın en iyi yoludur.

Yolculuk başladığınızda, güneşli ve sakin koyların arasından tekneye binmeye hazır olun. Bahsine, çoğu turistin göz ardı ettiği iki yüz bin yıllık tarihi mekanlar, nefes kesici plajlar, tropik mesireler ve kültürel zenginliklerle doludur. Burada, günlük gezi programları uygulanan balıkçı köyleri ve antik Anadolu kalesi Tapınağı’nı keşfedebilirsiniz.

Gezinizi denizi arasında yapmak isteyenler için, günlük tekne seyahatleri opsiyonu sunulmaktadır. Kuzey ve Güney Sahiller arasında bir tur atlamak için, harika Karadeniz’e kadar uzanan beş saati ticarette bulabilirsiniz. Bu yolculukta, doğa ve tarihin cenneti olan Bahsine’yi tanıma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Gezinizi Bahsine’de tamamlamak için, lokal yemekleri ve düzenlenen gece etkinlikleri ile tanışabilirsiniz. Bölgede çok sayıda lokal restoran ve bar mevcut. Dünyanın her yerinden insanların sohbet ederek bir araya geldiği yerel mekanlarda da farklı kültürlerin müzakeresine tanık olabilirsiniz.

Bahsine Gezisi, unutulmaz anılar kazanmak için güzel bir seçim. Doğanın ahenkli sesleri arasında, tarihin kalıntıları arasında yürürken tamamlayacağınız muazzam tur.

Yorum yapın