Betasus Bilgi İşlem Çözümleri

Betasus, müşterilerine sunduğu çözümler ile kurumsal sektörlerin bilgi işlem ihtiyaçlarını karşılamak için ortaya çıkmış bir firmadır. Firma, müşterilerine her türlü ar-ge desteği, donanım ve yazılım çözümleri, virtualization, bilgi güvenliği, sunucu ve veritabanı yönetimi ve network çözümleri gibi kurumsal teknolojilerden oluşan kapsamlı bir hizmet paketi sunmaktadır.

Betasus, uzman mühendis kadrosu ve profesyonel çözüm geliştirme ekibiyle müşterilerinin ihtiyaçlarına tamamen uygun çözümler ortaya koymayı misyon edinmiştir. Genel müdürü Türker Tokat, “Müşterilerimizin başarısı için sürekli yenilikler üretiyoruz” şeklinde konuşmaktadır.

Firma, özellikle SEO konusunda da çözümler geliştirmektedir. Betasus tarafından üretilen SEO yazılımları sayesinde, müşteriler web sitelerini arama motorlarında ilk sayfalara taşıyabiliyor. SEO uygulamalarının yapılması sayesinde, web sitelerindeki ziyaretçiler artıyor ve dolayısıyla satış oranları da artıyor. SEO uyumlu anahtar kelimeler ile arama motorlarına çok daha ulaşılabilir hale getirilmiş web siteleri, arama motorlarındaki sıralamalarının daha yüksek olmasını sağlamaktadır. Betasus ekibinin, müşterilerinin marka bilinirliğini arttırmak ve geliştirmek amacıyla arama motorlarında önde bulunmasını sağlayan çalışmaları, sektörün gerekli uyumluluk ve standartlarını sağlayarak etkili bir şekilde gerçekleştiriyor.

Yorum yapın