Justbet Bonusları

Justbet Bonusları

Justbet, müşterilerine harika bonus imkanları sunmaya devam ediyor. Justbet’te kayıt olup kazanmak isteyen müşteriler, tekliflerden her hangi birini seçebilirler. Justbet’in çeşitli bonus paketlerinden herhangi birini almak için, müşterilerin bonus kodu girmesi ve site içinde geçerli kurallara uymaları gerekir.

Justbet müşterilerine sunduğu ilk bonus, %100 geri ödeme bonusudur. Bu bonus müşterilerin ilk para yatırma işlemi sırasında kullanabileceklerdir. Aynı zamanda, müşterinin hesabına minimum $500 para yatırması gerekmektedir. Justbet’te bu $500’e kadar olan tutarın tamamının geri ödenmesi sağlanacaktır.

İkinci bonus olarak, Justbet müşterilerine %50 çevrim şartı olmadan geri ödeme bonusu da sunmaktadır. Yeni müşterilerin, kaydettikleri tarihten itibaren, belirli bir süre içerisinde belirledikleri tutar kadar para yatırmaları gerekmektedir. Böylelikle, müşteriye $500’e kadar %50 bonus kazanılabilir. Müşterilerin, belirledikleri tutarın tamamını Justbet hesabına yatırmaları gerekmektedir.

Justbet, müşterilerine ayrıca, kayıt olmaları durumunda, daha fazla bonus kazanmalarını sağlayan VIP programı da sunmaktadır. VIP programında, üye olmakla birlikte, müşterilere ayrıcalıklı hizmetler sunulmaktadır. Örnek olarak, VIP programına üye olanlar, 6 kat daha düşük oranlarla oynayabilirler. Aynı zamanda, VIP programına üye olanlara, özel bonuslar da sağlanmaktadır.

Justbet, sunmuş olduğu bonuslarla teşvik etmeye devam ediyor. Müşterilerin tercihlerine göre farklı bonus seçimleri yapabilmesi, Justbet’in ne kadar kârlı bir platform olduğunu gösterir.

Yorum yapın