Sariyergames Yeni Çıktıları

Sariyergames, son zamanlarda çıkardığı oyunlarıyla silikon vadisinin büyük bir yıldızı olmuştur. Sariyergames arkasında bulunan ekip güçlü ve yetenekli donanımla donatılmış oyun geliştiricilerinden oluşuyor. Geliştiricilerin her yeni oyunları değerli oyun severlerin beğenisine sunuluyor.

Geçtiğimiz aylarda Sariyergames tarafından yeni çıkan oyun Wicked Wanderings (Kötü Gezintiler) oldukça övgü toplamıştı. Oyun teknolojisi üzerine kurulu küçük dünyasında tam 8 saat sürüyor. Bu da oyunu diğer benzer oyunlardan ayırıyor.

Oyunun merkezi arayış macerasında kullanıcı senaryo seçenekleri ile oyuna bağlı kalabilir. Penguen karakterimizin kahramanlık macerasını yaşadığı bir maceralar dünyasında maceralı oyunu oynuyoruz. Macera, farklı meydan okumalara, nefes kesen pratikler ve gizemli platformlara sahip. Gelecekteki yeni güncellemeler ile oyunun daha da eğlenceli hale geleceği ön görülüyor.

Oyunun grafikleri, sesleri ve müzikleri modern geliştirme teknolojileri sayesinde çok net ve canlı. Kulaklıklardan dinlediğimiz müzik etkileyici ve akılda kalan melodileri ile ortamın keyfini çıkarıyoruz.

Bu oyun herkesin keyif alacağı bir yapılanma ile tasarlanmış. Oyuncular hareketlerinin kontrolünü sağlamak adına tamamen fare ve klavyenin kombinasyonu ile oynuyor. İster tek başına oynayın ister arkadaşlarınızla oynamaya başlayın, keyifli sürprizler sizi bekliyor.

Sariyergames’in yeni çıkan oyunu, kullanımı kolay, temel oyun tasarımı, diğer seyrüsefer maceralarından farklı olarak detaylarının ön planda olduğu bir oyuna benziyor. Eğer siz de macera dolu bir oyun arayanların arasındaysanız şiddetle tavsiye edilir.

Yorum yapın