Ultrabet İade Politikası

Ultrabet olarak, müşterilerimizin memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz. Bu nedenle, satın aldığınız ürün veya hizmetleri memnuniyetsizlik için iade edebilirsiniz.

Ultrabet İade Politikamız, düzenli olarak gözden geçirilmektedir ve bu nedenle kullanıcılarımızın tedarik ettikleri ürün ve hizmetlerle tamamen memnun olmalarını sağlamaktadır. Aşağıda belirtilen koşulları karşılamayı kabul ediyorsanız, para iadesi yapabilmemiz için iadelerinizi yapmanız gerekmektedir.

Memnuniyetsizliğinizin sebebi ne olursa olsun, ürün veya hizmeti 14 gün içinde iade etme hakkınız bulunmaktadır. Ödeme işlemleri sırasında web sitemizden indirdiğiniz ürünler için iadeler kesin olarak reddedilecektir.

İade etmek istediğiniz ürünün ya da hizmetin ambalajı açılmamış ve hasarlı olmamış olmalıdır. Ayrıca ek parçaları da iade edilmelidir. Müşterilerimiz tarafından kullanılma sürecinde meydana gelen hasarlar için para iadesine olanak verilmeyecektir.

Müşterilerimizin tatmin olmasını sağlamak için, iade taleplerinin incelenmesi süreci yaklaşık 7 gün içerisinde tamamlanacaktır. İade politikamızın başarıyla uygulanmasını sağlamak için, müşterilerimizden iade süreçlerinin dokümantasyonu ile birlikte bir beraberdir.

Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, lütfen bizimle iletişime geçin. En kısa zamanda size en iyi hizmeti sunmayı hedefleyerek, memnuniyetinizi sağlamayı amaçlıyoruz.

Yorum yapın